фотоальбоми для новонароджених дівчаток

фотоальбоми для новонароджених хлопчиків

весільні фотоальбоми

Сraft-Аlbums – інтернет магазин дизайнерських фотоальбомів ручної роботи, Київ/Україна

 

Найщасливіші і пам'ятні події в житті прийнято знімати на фото і залишати в якості пам'ятних зображень для сімейного архіву. Зберігання таких зображень – справа відповідальна. Ультрафіолетове випромінювання, вологість, пил з часом роблять знімок тьмяним, залишаючи нечіткі контури і розмиваючи деталі. Бажаєте через багато десятиліть милуватися гарними фотографіями, згадуючи найщасливіші і важливі події? У такому випадку слід вибрати для зберігання знімків альбоми архівного якості.

 

Якщо власники фото не шанувальники серійної продукції і бажають зберігати фото в унікальних альбомах, їм слід віддати перевагу моделям, зробленим вручну. Кожен альбом, виконаний майстром з власним творчим ідеям, що не має аналога і є унікальним.

 

Скрапбукінг альбом – 5 рекомендацій для вибору моделі

 

При виборі архівного альбому, виконаного в техніці скрапбукінг, мледует керуватися наступними правилами:

 

  1. Тематика – для кожної події альбом повинен бути оформлений у відповідному стилі: весільні моделі для подорожей, фотоальбоми для новонароджених дівчаток і хлопчиків;
  2. Більш інформативною буде модель, виконана в техніці кипсек – з тематичними малюнками, листівками, кишенями, що відповідають тому чи іншому періоду життя;
  3. Застосування матеріалів архівного якості, які зможуть найбільш дбайливо зберігати знімки, оберігаючи їх від впливу навколишніх чинників;
  4. Розміри, місткість фотоальбому і наповнення повинні відповідати кількістю знімків. Каптал у таких моделей плететься вручну, і додати додаткові аркуші буде вже неможливо;
  5. Загальне оформлення – познайомтеся з ідеями вже готових фотоальбомів, при замовленні можете ними скористатися або зробити модель за власним вимогам.

 

Не можете вибрати кращий фотоальбом, який буде враховувати всі ваші вимоги? Познайомтеся з роботами вітчизняних майстрів скрапбукінгу, розміщеними на профільних інтернет-платформах.

 

Архівні тематичні фотоальбом ручної роботи в інтернет-магазині craft-albums.com.ua: ціна, характеристики, фото

 

Інтернет-магазині craft-albums.com.ua є вузькоспеціалізованою майданчиком, на якій представлені готові екземпляри фотоальбомів в трьох категоріях – весільні, для новонароджених дівчаток і хлопчиків. Всі моделі зроблені вручну без єдиної машинної строчки за класичною архівної технології скрапбукінг. Каптал пліток вручну, картон і листи архівного якості, для обробки застосовано американський бавовна категорії преміум і декор ручної роботи. Наповнення альбому відповідає стилю кипсек.

 

Для зручності фотоальбоми можна замовити в необхідному форматі з пріоритетним наповненням. Майстер врахує окремі тематичні побажання, порадить відтінки тканин і матеріали для оздоблення. Кожна готова модель фотоальбому в тематичних розділах містить докладні фото, описи із зазначенням характеристик застосованих матеріалів. Всі фотоальбоми, представлені на сайті, мають бездоганну якість виконання, є абсолютно унікальними і не мають аналогів.

 

Пропозиція від Сraft-albums: Альбом скрапбукінг купити в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Рівному, Чернівцях/Україні

 

Спеціалізована інтернет-майстерня Сraft-albums пропонує своїм клієнтам замовити і купити альбом срапбукинг унікального виконання. Ми гарантуємо своїм покупцям:

 

  • Бездоганна якість виконання архівного альбому, гарантована виробником;
  • Доступну ціну за фотоальбом ручної роботи, без необхідності оплачувати послуги посередника;
  • Відповідальне ставлення до замовлення, виконання роботи в терміни, зазначені в договорі;
  • Швидку доставку товару в Київ, Дніпро, Харків, Рівне, Чернівці і будь-який інший населений пункт України.

 

Всю детальну інформацію можна дізнатися за контактними телефонами або вайберу, вказаному на сайті у відповідному розділі.

 

Интернет-магазин фотоальбомов для новорождённых и свадебных фотоальбомов