Задавайте нам питання!

 

Наш VIBER
096-691-16-22

 

Доставка

 

По всій Україні Новою Поштою

 

 

Оплата

 

Будь-яким зручним для Вас способом

 

 

Ручна работа

 

Унікальні альбоми, з урахуванням ваших побажань

 

 

Наші контакти:

 

096-691-16-22
093-498-17-46
066-362-91-06

 

 

Купити Скрапбукінг альбоми для дівчаток Київ і вся Україна

У кожній родині зберігаються фотознімки про найбільш знаменних епізодах. Поява новонародженої дівчинки – один із самих чудових сімейних подій. Перша посмішка, хрещення, спроби піднятися на ніжках, красиве нарядне плаття на новий рік – всі зворушливі моменти фіксуються фотографіями. Батькам хочеться, щоб такі зображення зберігалися довго і не втрачало свої барви з часом. Серійні фотоальбоми часто занадто шаблонны, а їх папір не завжди може вберегти фото від ультрафіолету. Завдання вирішується придбанням авторського скрапбукінг альбому, виконаного з архівних матеріалів.

 

Скрапбукінг альбом – 5 умов правильного зберігання дитячих фото

 

Вибір скрапбукінг альбому для зберігання фотографій новонародженої дівчинки – це нова технологія, в якій використовуються спеціальні архівні матеріали, здатні якісно зберегти старі знімки і пам'ятні предмети. Авторські альбоми, виконані у зазначеній техніці, дозволять:

  • Захистити фотознімки від дії пилу, вологи і сонячного світла, забезпечивши їх збереження в первісному вигляді на багато десятиліть;
  • Оформити фотографії маленької принцеси в тематичний альбом-подарунок, з картинками і можливістю робити записи про зрості, вазі дитини, зберігати в секретних кишенях локони, іменні хрестики, дискети та ін.;
  • Отримати для сімейного архіву унікальний альбом, виконаний за авторськими ескізами і не має аналогів;
  • Замовити пріоритетний формат і ємність альбоми для фото;
  • Взяти участь у створенні фотоальбому та включити в оформлення власні ідеї.

Якщо батьки не володіють технікою скрапбукінг або у них немає часу на рукоділля, можна звернути увагу на роботи майстрів, представлені на авторських платформах в Мережі Інтернет.

 

Дитячі фотоальбоми handmade для новонароджених в інтернет-магазині craft-albums.com.ua: ціна/якість

 

У профільному інтернет-магазині craft-albums.com.ua представлені дитячі фотоальбоми handmade для новонароджених дівчаток, виконані в техніці скрапбукінг з використанням архівної папери ScrapMir. Вироби виготовлені в стилі кипсек, сторінки забезпечені тематичними картинками, кріпленнями для фото, кишенями і секретними відділами, прикрашені оригінальним декором. Каптал фотоальбому пліток вручну, для обкладинки використано палітурний картон товщиною 2 мм і спеціальний американський бавовна, не выгорающий під променями сонця. Альбоми не мають аналогів, виконані в єдиному екземплярі, і можуть мати будь-яку ємність для фото різного формату.

Роблячи замовлення в нашому магазині, Ви звертаєтеся безпосередньо до майстра, тому ціна виробу не включає оплату послуг посередників і залежить виключно від вартості матеріалів і складності роботи. Майстер піклується про просування свого товару на вітчизняному ринку та гарантує бездоганну якість фотоальбомів. В інтернет-магазині можна купити готовий альбом або стати співавтором і замовити виріб за власним ідеям.

 

Рекомендація від Сraft-albums: фотоальбом для новонароджених купити в Києві, Хмельницькому, Харкові, Одесі, Дніпрі/Україні

 

Для всіх родичів і друзів юних принцес інтернет-магазин Сraft-albums рекомендує придбати авторський фотоальбом для новонароджених, виконаний вручну. Замовляючи альбом, наші клієнти отримають:

  • Ексклюзивний виріб handmade преміальної якості, виконане в пріоритетному стилі;
  • Конкурентну ціну за авторський фотоальбом;
  • Можливість вибрати тканини, оздоблення, тематику оформлення і замовити альбом в пріоритетному розмірі;
  • Відповідальне виконання замовлення в обумовлені терміни;
  • Швидка доставка готових фотоальбомів покупцям київ, Хмельницький, Харків, Одесу, Дніпро і будь-який інший регіон України.

Залишилися питання? Звертайтесь безпосередньо до майстра з використанням контактних телефонів та вайбера, зазначених у відповідному розділі сайту.

Відображати:
Сортування
Іменний скрапбукінг альбом Французька Троянда призначений для правильного і довговічного зберігання фотографій дитини з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної папери Scrapmir, призначеної зберігати фотографії довгі роки без збитку я..
2 050 грн
Альбом для новонароджених Ballet призначений для зберігання фотографій маленької принцеси з перших днів життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'ятних предметів. Фотоальбом з..
2 800 грн
Оригінальний альбом срапбукинг Шеббі Шик для новонародженого призначений для зберігання фотографій маленької принцеси з перших днів життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'я..
1 850 грн
Ексклюзивний скрапбукінг альбом для дівчинки Little Fairy призначений для зберігання фотографій маленької принцеси з перших днів життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'ятни..
1 600 грн
Скрапбукінг альбом для дівчинки Little Princess виконаний вручну в традиційному європейському стилі, призначений для оригінального поздоровлення маленького принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка виробу виготовлена з палітурного картону, обтягнутого американським бавовною в поєднанні з з..
2 050 грн
Іменний скрапбукінг альбом для хлопчика Welcome Baby Girl призначений для зберігання фотографій маленької принцеси з перших днів життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'ятни..
2 700 грн
Оригінальний скрапбукінг альбом для дівчинки Рожеві Вушка призначений для правильного і довговічного зберігання фотографій дитини з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної папери Scrapmir, призначеної зберігати фотографії довгі роки ..
2 050 грн
Унікальний скрапбукінг альбом для дівчинки Рожева Магнолія призначений для зберігання фотографій маленької красуні з перших днів життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'ятни..
2 050 грн
Розкішний скрапбукінг альбом для малюка Моя Принцеса призначений для зберігання фотографій новонародженої дівчинки з перших днів життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'ятни..
2 050 грн
Скрапбукінг альбом для новонароджених Petit Ргіпсеѕѕе призначений для професійного зберігання фотографій маленького принца з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'..
1 750 грн
Унікальний скрапбукінг альбом ручної роботи Рожевий Мильфлер призначений для правильного і довговічного зберігання фотографій дитини з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної папери Scrapmir, призначеної зберігати фотографії довгі ро..
1 850 грн
Авторський скрапбукінг альбом Серце Моє з записами призначений для зберігання фотографій юної принцеси з перших днів життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'ятних предметів...
2 050 грн
Скрапбукінг альбом Сиренити з записами призначений для зберігання фотографій новонародженої дівчинки. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'ятних предметів. Альбом виконаний з ар..
2 050 грн
Вишуканий декор фотоальбом Ніжність для новонароджених призначений для зберігання фотографій юної принцеси з перших днів життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'ятних предме..
1 850 грн
Унікальний фотоальбом дитячий Метелик Грета для дівчинки призначений для зберігання фотографій юної принцеси з перших днів життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінгу, оформлений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишенями для зберігання пам'ятних пред..
2 250 грн