Угода користувача

Ця Угода являє собою пропозицію по користуванню послугами магазину Сraft-Аlbums, розташованому в Мережі Інтернет за адресою craft-albums.com.ua. Продавець пропонує фізичним особами, які досягли повноліття, укласти договір на наступних умовах:

 

1. Загальні положення

 

1.1. Угода укладається між Покупцем та інтернет-магазином (Продавцем) під час оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на сайті інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару, що відповідають вимогам ст. 633 ЦКУ. Підтвердженням Угоди є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з переліком умов, обумовлених цією Угодою.

1.4. Оформити замовлення і зробити покупку в інтернет-магазині Сraft-Аlbums може будь-яка фізична особа, яка здатна прийняти і оплатити товар.

1.5. Товар оплачується в національній валюті України.

 

2. Інформація про товари

 

2.1. Товар представлений в каталозі за допомогою фото і супроводжує його текстовою інформацією з зазначенням, ціни, характеристик та умов експлуатації.

2.2. На прохання Покупця менеджер може надати додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про купівлю товару.

2.3. Продавець може в односторонньому порядку змінити ціну товару на сайті. У разі зміни вартості, Покупець повинен бути проінформований про даний факт для підтвердження замовлення або його анулювання. Якщо зв'язок з покупцем відсутній, замовлення вважається скасованим.

 

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині

 

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину або наявний у наявності. Кожен товар може бути замовлений з урахуванням строків його виготовлення.

3.2. Менеджер магазину зобов'язаний поінформувати Покупця про терміни виконання замовлення.

3.3. Замовлення на виготовлення виробів ручної роботи виконується при внесенні застави або повної вартості, про що повідомить менеджер.

 

4. Отримання товару Покупцем

 

4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється самовивозом, кур'єрськими службами або компанією Нова Пошта.

4.2 Відправка замовленого товару здійснюється за його виготовлення або протягом двох робочих днів при його наявності з моменту підтвердження замовлення Покупцем.

4.3. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.4. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

 

5. Оплата замовлення

 

5.1. Замовлення, зроблений в інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом:

Оплати на карту Приват Банку – такий спосіб передбачений при замовленні через корзину. Слід пам'ятати, що такий спосіб передбачає 2% банківського збору;

Оплати при отриманні товару на складі Нової Пошти. Всі витрати по доставці замовлень оплачуються покупцем, у тому числі відправлення суми накладеного платежу;

Оплати готівкою – якщо можливо здійснення кур'єрської доставки по Києву.

5.2. У зв'язку зі специфікою інтернет-магазину, у покупця можуть зажадати завдаток. Якщо Покупець погоджується на виплату завдатку, він приймає умови, зазначені в ст. 570 Цивільного Кодексу України.

5.3. При відсутності надходжень грошових коштів, інтернет-магазин має право анулювати замовлення.

 

6. Порядок повернення товару належної якості

 

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент одержання її від кур'єра або в пункті видачі згідно ст. 9 Закону України ' про Захист прав споживачів.

6.2. Повернення товару Продавцю виконується протягом 14 днів з моменту покупки, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна упаковка, пломби, ярлики та супровідний документ, видані при покупці.

6.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Продавець повертає йому сплачену за товар грошову суму за вирахуванням компенсації витрат, пов'язаних з доставкою.

6.5. Поверненню та обміну не підлягають товари, виготовлені за індивідуальним замовленням, що містять написи, виконані на вимогу Покупця.

6.7. При поверненні товару компенсується повна вартість за вирахуванням комісій платіжних систем і служб доставки. Пересилання здійснюється за рахунок покупця.

 

7. Конфіденційність

 

7.1. Вся інформація, отримана від Покупця, обробляється і зберігається в Інтернет-магазині згідно Закону України про Захист персональних даних.

7.2 Персональні дані про покупця можуть передаватися третім особам:

операторам мобільного зв'язку для відправлення повідомлень з інформацією про статус замовлення;

службам доставки для можливості вручити товар покупцю за вказаною адресою;

фінансовим установам для оплати і повернення товару або оплати за нього.

 

8. Інше

 

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарне пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів за власним розсудом.

8.2. Ця Угода відповідає законодавству України.

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»